Klik hier       Cliquer ici
voor de beeldverslagen
pour les reportages image
***********************************************

AGENDA  

Maandag 16 september 19u00
DE WINGERD wijnproeversclub
Meer


Woensdag 18 september 18u30
KOKKERELLEN
in DE PLATOO, Koekelberg.
Meer

Vrijdag 20 t.e.m. zondag 22 september
WEST-UIT fietsweekend
Papendrecht,
Nederland
WEST-UIT fietsrecreatieclub
Meer

Vrijdag 20 september vertrek 07u30 / 08u00
3-daagse culturele & culinaire
reis naar Nederland.
m.o.a. Arhnem, Fruitcorso Tiel, Kinderdijk...
Meer

Zondag 22 september vertrek 10u00
Brussels Kart Expo, Gossetlaan 11, groot-Bijgaarden.
De Groene gordel binnen Brussel
met fietsrecreatieclub WEST-UIT.
Meer

Woendag 25 september 14u30
Feestzaal Sint-Agatha-Berchem

SAMEN DE WERELD ROND
start 6de jaargang 'LAOS'

Meer

Vrijdag 27 september 15u00
BOWLEN met Alles kan!
Meer

Zondag 29 september10u00
vanaf Heist-oop-den-Berg.
WEST-UIT fietsrecreatieclub
Meer

Zaterdag 05 oktober vertrek 09u00
Daguitstap 'TAPTOE' Oostende

Meer

Zondag 06 oktober 11u00
Abdij van Dielegem, Jette
Klassiek concert
Meer

Zondag 06 oktober 11u00
Abdij van Dielegem, Jette
Klassiek concert
Meer

Maandag 07 oktober 20u15
K&C theater 'Meneer linh'.
Meer

Maandag 14 oktober 19u00
DE WINGERD wijnproeversclub
Meer

Maandag 14 oktober 20u15
K&C theater 'Roberto Zucco'.
Meer

Woensdag 16 oktober 18u30
KOKKERELLEN
in DE PLATOO, Koekelberg.
Meer

Maandag 21 oktober 20u15
K&C theater 'Race'.
Meer

Woendag 23 oktober14u30
Feestzaal Sint-Agatha-Berchem

SAMEN DE WERELD ROND
Helsinki & Sint- Petersburg

Meer

Zondag 27 oktober,
HET FEEST
vanaf 12u00 Koud-buffet!
om 14u30 Concert met het
ensemble Tsirani, uit Armenië
Meer

Zondag 26 oktober13u30
WEST-UIT fietsrecreatieclub
Meer

Zondag 03 november 11u00
Abdij van Dielegem, Jette
Klassiek concert
Meer

Maandag 04 november 20u15
K&C theater 'Woesten'.
Meer

Zondag 10 november vertrek 13u30
Hunderenveld 1, 1082 Brussel.
Daguitstap 'Our House'Sint-Niklaas

Meer

Maandag 14 november 20u15
K&C theater 'Réverence.
Meer

Woensdag 20 november 18u30
KOKKERELLEN
in DE PLATOO, Koekelberg.
Meer

Vrijdag 22 november 19u00
DE WINGERD wijnproeversclub
Meer


Woensdag 27 november 14u30
Feestzaal Sint-Agatha-Berchem

SAMEN DE WERELD ROND
Sicilië

Meer

Zondag 01 december 11u00
Abdij van Dielegem, Jette
Klassiek concert
Meer

Maandag 02 december 20u15
K&C theater 'Bossemans & Coppenolle'.
Meer

Maandag 09 december 19u00
DE WINGERD wijnproeversclub
Meer


Maandag 16 december 20u15
K&C theater 'La Vie Est Riguelle'.
Meer

Woensdag 18 december 18u30
KOKKERELLEN
in DE PLATOO, Koekelberg.
Meer

Vrijdag 20 december 14u30
Kaaithearter, 1000 Brussel.
'Die Lustige Witwe'

Meer

2020

Zaterdag 04 januari vertrek autocar 18u50
Hunderenveld 1, 1082 Brussel.
Nieuwjaars galaconcert
20u15 in De Meent, Alsemberg

Meer


Zaterdag 11 januari vertrek autocar 18u50
Hunderenveld 1, 1082 Brussel.
Ballet De Notenkraker
20u15 in De Meent, Alsemberg

Meer


Donderdag 02 april (eigen vervoer)
My Land
Circus / dans
20u00 in De Werf, Aalst.

Meer

Donderdag 27 februari vertrek autocar 18u50
Hunderenveld 1, 1082 Brussel.
TAGO Korean drum.

20u15 in De Meent, Alsemberg

Meer

 


29TH INTERNATIONAL FOLKFESTIVAL
Festival Hall / Feestzaal / Salle des Fêtes
Sint-Agatha-BERCHEM-Sainte-Agathe

1082 brussels
Periode 17 - 18 - 19 - 20/06/2020
MATINEE 15:00 / SOIREE 20:00

Nederlands
Francais

English
Deutsch

Español
Português